Dzisiejsze czytania

Kalendarz Możesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza.

piątek, 28 czerwca 2013

Wakacje!

W wigilię uroczystości świętych apostołów Piotra i Pawła zakończyliśmy rok pracy formacyjnej. W czasie wieczornej Mszy Świętej oraz nabożeństwa czerwcowego dziękowaliśmy za wszystkie dary jakie otrzymaliśmy w tym roku. Na przykładzie Apostołów ks. Czarek w homilii wskazywał jak ważna jest współpraca w zespołach, mimo często odmiennych wizji i zdań.
Po liturgii wszystkie zespoły parafialne zgromadziły się w Sali pod Kopułą. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wystąpienie ks. Mateusza Matuszewskiego. Podziękował on opiekunom i liderom poszczególnych zespołów. Zauważył także na jak wiele sposób różne zespoły budują mozaikę jaką jest życie parafii. Podkreślił szczególność tego dnia podsumowań, gdyż prawie zbiegł się on z pierwszą rocznicą Jego bytności na kamionkowskim probostwie.
Następnie przyszedł czas na wspólne słowa podziękowania, dyplomy i symboliczne prezenty. Wszystko widać na zdjęciach poniżej lub w galerii.


Obecnie nastaje liturgiczny sezon ogórkowy. Zawieszeniu ulegają dyżury, nieszpory oraz uroczyste oprawy niedzielnej Mszy o godz. 10:00. Zachęcamy mimo to do służenia do mszy świętych zarówno w niedzielę jak i w tygodniu. Kolejne uroczystości dopiero w dniach 13-16 sierpnia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza