Dzisiejsze czytania

Kalendarz Możesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza.

wtorek, 25 czerwca 2013

Ostatni tydzień przed wakacjami

Ostatni weekend czerwca mimo już bliskich wakacji nie jest czasem wolnym dla Służby Liturgicznej. Zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów w piątek 28 czerwca na Mszę Świętą o godz. 18:00. Będzie to wigilijna msza uroczystości świętych apostołów Piotra i Pawła, podczas której będziemy dziękować za kończący się rok pracy formacyjnej we wszystkich parafialnych zespołach. Po mszy w Sali pod Kopułą, przy poczęstunku, podsumujemy nasze dokonania w ten czasie.

W sobotę ostatecznie zakończymy sezon piłkarski towarzyskim spotkaniem z drużyną parafii Wniebowzięcia NMP z Zerznia. Spotkanie odbędzie się w Lesie Bielańskim. Drużyna otrzyma szczegóły wkrótce.

17 czerwca minęło XXX lat od mszy odprawionej przez bł. papieża Jana Pawła II w kronie Stadionu X - lecia, a więc na terenie naszej parafii. Wspólne świętowanie tej uroczystości odbędzie się 30 czerwca. Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser będzie celebrował o 17:30 Nieszpory, a po nich dziękczynną Eucharystię. Oczywiście nie może zabraknąć kamionkowskiej asysty! Zbiórka w Zakrystii o godz. 17:00

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza