Dzisiejsze czytania

Kalendarz Możesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach z kalendarza.

czwartek, 29 sierpnia 2013

Po Wakacjach

Błyskawicznie minął czas odpoczynku. Zgodnie ze słowami papieża Franciszka (patrz grafika) praca ministrancka będzie niezmiennie odbywać się zarówno na polu ciała jak i ducha.


Od najbliższej Niedzieli, 1 września, parafia wraca do normalnego toku pracy. W związku z tym wracają również niedzielne dyżury. Tymczasowo uznajemy te z zeszłego roku. Nowe zostaną ustalone na pierwszej, powakacyjnej zbiórce w niedzielę 15 września o godz. 19. Szczególnie istotna jest silniejsza obecność na mszy o godz. 10:00, która będzie odprawiana po łacinie z procesją wejścia i Ewangeliarzem. Powracają również niedzielne Nieszpory.

Wracamy również do treningów piłkarskich. Wszystkich zainteresowanych grą zapraszamy do kontaktu. Przypominamy, że wbrew potocznej terminologii rozgrywki są przeznaczone dla wszystkich osób związanych z parafią, nie tylko ministrantów. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie nowe kandydatury.
Pierwsza kolejka rozgrywek II ligi Warszawsko-Praskiej Ligi Piłkarskiej, w której planujemy uczestniczyć już 21 września!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza